Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Wielkie Rychnowo

Wielkie Rychnowo, kujawsko-pomorskie

  • 115 000 zł
  • 1 040 m²
  • 110,58 zł/m²

Zdjęcie

Michał Kret

Skontaktuj się

Działka budowlana Wielkie Rychnowo

Wielkie Rychnowo, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
11 maja 2026

115 000 zł

1 040 m²

110,58 zł/m²

Działka budowlana Wielkie Rychnowo

Zaktualizowane: 11 maja 2026

115 000 zł 1 040 m² 110,58 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 115 000 zł (110,58 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 040 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta, zalesiona
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda w drodze
  •   opomiarowanie wody
  • Źródło: biuro nieruchomości: gruntbroker.pl, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: nowy dwor

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka budowlana, objęta MPZP, położona w kompleksie podobnych działek w miejscowości Nowy Dwór.
Dopuszczalna zabudowa jednorodzinna, dwulokalowa
Kompleks położony 400 m. od jeziora Kamionki oraz przy Lesie Państwowym.
Wodociąg gminny.
Dojazd nowym asfaltem.
cena 115 tys.zł

Agent

Michał Kret

535 902...

535 902 122

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Kret

535 902...

535 902 122

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Kret

Zostaw telefon, oddzwonimy